Duben 2020

Výuka v době mimořádného opatření

Od 11. března 2020 se uzavřely všechny školy v naší republice a pro všechny učitelé a žáky nastala domácí výuka. Doufali jsme, že to je jen na krátkou dobu a nikdo z nás nepočítal, že to přesáhne 2 měsíce.

Nové okolnosti nás naučily novému způsobu výuky. Pro naše žáky a jejich rodiče jsme vytvořili stránky a emaily, kam jsme denně posílali výuku. Žádali jsme od žáků zpětnou vazbu v podobě vypracovaných úkolů z hlavních předmětů. Přechod na jiný druh výuky nebyl pro žáky ani jejich rodiče lehký a přesto se do ní zapojili úplně VŠICHNI. Žáci pracovali velice pečlivě a spolu s rodiči nám pravidelně odesílali výsledky své domácí práce. Kdo zapomněl zaslat úkol, rychle se snažil o nápravu.

Pro rodiče to byl obrovský zápřah. Kromě svých povinností museli pomáhat svým dětem a to pro ně byl opravdu nelehký úkol. My jim za to DĚKUJEME!!!

Jako ředitelka školy bych také ráda poděkovala svým učitelkám, které se opravdu denně pilně připravovaly na výuku svých žáků a kontrolovaly dodané úkoly.