Leden 2021

Vysvědčení

Ve čtvrtek 28. 1. 2021 nastal pro naše druháčky slavnostní den. Hodnotilo se celé pololetí školního roku, měsíční projekty, do kterých se všichni zapojili, každý dostal nějakou odměnu v podobě školních pomůcek - pravítka, tužky, gumy, pastelky, voskovky, plastelína, bločky na kreslení, fixy. Druháčci dostali pochvalné listy za čtenářský kroužek a kroužek angličtiny a tolik očekávané vysvědčení.

Vysvědčení starších žáků

Čtvrťáci a páťáci si ovšem na vysvědčení v papírové podobě musí ještě počkat. Tak alespoň na dálku, při online hodině, si s nimi paní učitelka popovídala o tom, co se jim dařilo, co by ještě mohli zlepšovat a jaké známky si za tu svou pernou práci zasloužili. Pochválit musíme všechny čtvrťáky, páťáky i jejich rodiče, protože tento styl učení nebyl vůbec jednoduchý.

FOTO: zslitultovice.rajce.idnes.cz/Pololetni_vysvedceni_leden_2021/

Oslava vysvědčení

Abychom toto pololetí slavnostně ukončili, žáci si přinesli karnevalové masky a dopoledne vyplnili soutěžemi zručnosti a kvízy v projektu Letem světem. Za znalosti z oboru pohádek a znalostmi o Praze získávali zlaté smajlíky. Závěrem dostali diplom za masku a soutěže, balíček s pastelkami a něco dobrého na zub. Doma je čeká také oslava a nějaká odměna a páteční jednodenní pololetní prázdniny.

Nástup do školy

Nový kalendářní rok ve škole začal jen s malým počtem žáčků. 4. ledna 2021 bohužel do školy nastoupili, dle nařízení vlády, jen žáci 2. ročníku naší školy. Žáci 4. a 5. ročníku pokračují ve výuce distančním způsobem.