Leden 2020

Tandemová výuka Tři králové

První den školy v novém roce 2020 jsme zahájili společným setkáním všech žáků na téma Tři králové. Zazpívali jsme si píseň My tři králové, poslechli jsme si informace o tradici Třech králů, prvňáčci pak luštili jejich jména, vybarvovali omalovánku a bloudili v bludišti, třeťáci a čtvrťáci luštili křížovku, odpovídali na otázky k tomuto tématu a také si vyzkoušeli jedním tahem nakreslit Betlémskou hvězdu nebo krále.

FOTO: zslitultovice.rajce.idnes.cz/6.1.2020_Tandemova_Trikralova_vyuka/

DISCOPLES

V sobotu 18. ledna 2020 připravil klub rodičů velmi úspěšný DISCOPLES v Hlavnici. Velmi krásně vyzdobili celý kulturní dům, připravili občerstvení a nachystali obrovskou tombolu od našich sponzorů. Ve 20.30 zahájila ples paní ředitelka proslovem, ve kterém přivítala přítomné, zvláště starosty obou obcí, poděkovala všem sponzorům, jejichž jména byla napsána na zrcadle v chodbě, poděkovala rodičům, kteří připravovali ples.
Jako překvapení mezi nás přišel tanečník a zpěvák Michael Jackson.
Sponzoři školního discoplesu:
OBEC - MĚSTYS LITULTOVICE
RESPOL
OPTYS
STAVBY NOWICKÝ
OPALL AGRI
COMSNET
ZOD LITULTOVICE
MARTA A ALEŠ NÁDENÍČKOVI
NÁDENÍČEK INTERIÉRY
SAŠA KINŠTOVÁ
OBEC HLAVNICE

FOTO: zslitultovice.rajce.idnes.cz/skolni_discoples_18.1.2020/

Vysvědčení

Nejvíce očekávané vysvědčení našich prvňáčků s paní ředitelkou Mgr. Danou Kalikovou

Oslava vysvědčení žáků třetího ročníku s paní učitelkou Mgr. Lenkou Krömrovou

Společná fotografie našich čtvrťáků s paní učitelkou Mgr. Leonou Seidlovou

Projektový den - Karneval

Ve čtvrtek 30. ledna 2020 se konal již tradiční karneval v naší škole jako odměna za vysvědčení v rámci projektu "Naše kouzelná vlast". Na programu byla promenáda masek, soutěže zručnosti, rychlostní, vědomostní a taneční. Nechyběla tombola, vyhlášení nejzajímavějších masek a odměny za sběry papíru, kaštanů a žaludů. Děkujeme rodičům za přípravu masek pro děti a malého pohoštění.

FOTO: zslitultovice.rajce.idnes.cz/Maskarni_rej_-_projektovy_den_30.1.2020